СТОМАТОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ №2

У стоматологічному відділенні №М2 КНП “Міська стоматологічна поліклініка № 7” ХМР працює майже 20 лікарів-стоматологів-терапевтів, 10 лікарів-стоматологів-хірургів  та 7 медичних сестер. Основні зусилля колективу, що складається з професіоналів своєї справи, спрямовані на надання пацієнтам якісних стоматологічних послуг.

Завідувач відділення – лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії – Курочка Сергій Вікторович – високопрофесійний та авторитетний лікар зі стажем, що складає більше 30 років. Колектив відділення очолює з грудня 2017 року. У стоматологічній поліклініці № 7 працює з 1985 року після закінчення Харківського медичного інституту.  Впродовж тривалого часу веде практику лікарів-інтернів, передаючи їм свій професійний досвід.

Фахівці відділення  надають пацієнтам весь спектр терапевтичної стоматологічної допомоги, лікуючи:

  • некаріозні ураження;
  • карієс зубів;
  • ускладнення карієсу: пульпіт, періодонтит, хвороби пародонта;
  • хвороби слизової оболонки порожнини рота.

У відділенні надаються послуги хірургічної стоматології, пов’язані з оперативним втручанням на м’яких та твердих тканинах порожнини рота:

  • видалення зубів;
  • зубозберігаючі операції (гемісекція, цитотомія, резекція кореня або його верхівки, дістопія, ретенція тощо).

Видалення зубів та інші хірургічні втручання проводяться атравматично, з використанням ефективного знеболювання.

Лікарі відділення мають високу кваліфікацію, опановують сучасні методи лікування,  регулярно  атестуються за підсумками навчання на тематичних курсах та курсах підвищення кваліфікації на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти та Харківського національного медичного університету за обраною спеціальністю. Вони є учасниками численних наукових конференцій, семінарів, практичних занять, майстер-класів різного тематичного спрямування.

У відділенні працює кандидат медичних наук, лікар-стоматолог терапевт вищої кваліфікаційної категорії Лабунець Аліна Іванівна, яка займається науковою діяльністю регулярно публікується у фахових виданнях (за період з 2009 року має 12 наукових публікацій).

Найбільш досвідчені лікарі ведуть практику лікарів-інтернів, передаючи їм свої знання та досвід, серед них Курочка С.В., Нетіпа Н.С.,  Веселовська О.І., Скаковська Г.В.

Лікарі відділення впроваджують у практичну діяльність сучасні методи лікування, використовують нові лікарські препарати, рекомендовані кафедрою стоматології та терапевтичної стоматології ХМАПО, систематично проводять профілактичну роботу з пацієнтами, спрямовану на попередження захворювань та збереження стоматологічного здоров’я.

Медпрацівники відділення приймають активну участь у донорстві крові. Всі лікарі є членами авторитетної громадської організації – Асоціації стоматологів України.

Дізнатися більше про лікарів відділення

На базі 2-го стоматологічного відділення функціонує Харківський міський центр дитячої анестезіології в стоматології. З 2003 року Центр очолює Курочка Сергій Вікторович, головний лікар стоматполіклініки №7. Найдосвідченіші лікарі-стоматологи стоматполіклініки №7, які мають різну  спеціалізацію (стоматологи-терапевти, стоматологи-хірурги, анестезіологи), надають стоматологічну допомогу дітям під загальним знеболюванням. До центру звертаються маленькі пацієнти, які мають серйозні захворювання, з Харкова, Харківської області та інших областей України.

Детальніше про Центр читайте тут

 

До ваших послуг


ВИЩА АКРЕДИТАЦІЙНА КАТЕГОРІЯ ○ ЦІЛОДОБОВИЙ ПРИЙОМ, ВКЛЮЧАЮЧИ ВИХІДНІ ТА СВЯТКОВІ ДНІ

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ПРИЙОМ ТА ВИКЛИК ЛІКАРЯ ДОДОМУ  ○ СУЧАСНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ

АТМОСФЕРА ДРУЖЕЛЮБНОСТІ ТА ЗАТИШКУ  ○ УВАГА  ДО КОЖНОГО ПАЦІЄНТА

КНП «Міська стоматологічна поліклініка № 7» ХМР
При використанні матеріалів сайту посилання обов’язкове
2019

пр. Перемоги, 53-а, м. Харків 61174, Е-mail: 7stom@ukr.net
реєстратура: доросла (057)725-07-88, дитяча (057)725-07-86, приймальня (057)725-07-95