ГОСТЬОВА

Шановні відвідувачі сайту!

Адміністрація стоматполіклініки №7 налаштована на відкритий діалог з кожним, хто зацікавлений у підвищенні якості обслуговування пацієнтів нашими лікарями та має пропозиції щодо вдосконалення діяльності медичного закладу.

Усі Ваші звернення будуть розглянуті та прийняті до уваги.  При цьому застерігаємо: використання ненормативної лексики, погроз, пересилка спаму є неприпустимими. Залишаємо за собою право на редагування та видалення записів.

Write a new entry for the Guestbook

 
 
 
 
 
 
 

Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
For security reasons we save the IP address 3.232.96.22.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
Оксана Оксана from Харьков wrote on 09 Січня 2018 року о 10:36:
Неприятно удивлена, когда записав дочку к детскому стоматологу Токарь А.А., оказалось, что врач в отгуле и непонятно, как мы могли записаться. Некорректная работа вашего сайта! в таком случае! Какой смысл в такой записи через интернет, что всё равно это не соответствует действительности. Разочарована, при том что указан номер телефона, никто не предупредил. Уровень обслуживания оставляет желать лучшего, к сожалению. После такого отношения, навряд ли захочется прийти ещё раз.
Admin Reply by: med1
Уважаемая Оксана! Приношу Вам извинения за случившийся неприятный инцидент, причиной которого стал человеческий фактор. В целом онлайн-запись на врачебные приемы работает в штатном режиме и является удобным электронным сервисом, которым пользуются многие пациенты.
Готова обсудить с Вами вопросы предоставления медицинской стоматологической помощи Вашей дочери. Если сочтете необходимым, позвоните, пожалуйста, по телефону 050-512-62-39.

Вера Емченко, заместитель главного врача по медицинской части КУОЗ "ХГСП №7"
Анна Анна wrote on 14 Червня 2017 року о 00:33:
Очень рада, что в нашей стоматологической поликлинике будет свой сайт! Уверена, что для нас - пациентов, это хороший дополнительный бонус. Ведь каждый, кто станет пользователем поликлинического веб-ресурса, будет экономить время и получать информацию, что называется, из первых рук! Желаю успешного завершения начатой работы!
Admin Reply by: med1
Шановна Ганно, дякуємо Вам за добрі побажання!
Ми впевнені, що сайт дійсно стане надійним інформаційним джерелом про нашу медустанову. Зараз він доопрацьовується, але з часом у його рубриках з'явиться більше корисних та актуальних матеріалів. Більше того, можливість записуватися на лікарські прийоми онлайн, яка є у наших пацієнтів з введенням електронної реєстратури, буде реально сприяти поліпшенню якості наданих медичних послуг.
Адміністрація поліклініки

До ваших послуг


ВИЩА АКРЕДИТАЦІЙНА КАТЕГОРІЯ ○ ЦІЛОДОБОВИЙ ПРИЙОМ, ВКЛЮЧАЮЧИ ВИХІДНІ ТА СВЯТКОВІ ДНІ

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ПРИЙОМ ТА ВИКЛИК ЛІКАРЯ ДОДОМУ  ○ СУЧАСНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ

АТМОСФЕРА ДРУЖЕЛЮБНОСТІ ТА ЗАТИШКУ  ○ УВАГА  ДО КОЖНОГО ПАЦІЄНТА

КНП «Міська стоматологічна поліклініка № 7» ХМР
При використанні матеріалів сайту посилання обов’язкове
2019

пр. Перемоги, 53-а, м. Харків 61174, Е-mail: 7stom@ukr.net
реєстратура: доросла (057)725-07-88, дитяча (057)725-07-86, приймальня (057)725-07-95